З 26 по 27 жовтня 2022 року в місті Ганновер (Німеччина) в Конгрес-центрі відбувся Міжнародний ярмарок професій. Протягом двох днів на ярмарку проходили форуми 10 галузей народного господарства: торгівля, логістика, виробництво сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування, готельний бізнес, будівництво, інформаційні технології, охорона здоров’я, ремесла та послуги. На ярмарку були представлені більш як 200 компаній з Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Франції, Данії, Польщі.

Провідний консультант з живлення рослин та доцент кафедри агротехнологій та ґрунтознавства СНАУ Давиденко Геннадій Анатолійович брав безпосередню участь в роботі ярмарку, особливо в сферах виробництва сільськогосподарської продукції, виробництва продуктів харчування. На ярмарку обговорювалися питання вільного доступу до компаній у всіх відношеннях, щоб краще ознайомитися з вакантними посадами, легко пройти співбесіду в різних країнах Євросоюзу. Важливим стало ознайомлення з кількістю  вакантних посад в даних галузях народного господарства кожної з кран Єврозони, представлених на ярмарку. Велика потреба в кваліфікованих кадрах в аграрному секторі економіки особливо відзначається в Німеччині, де в середньому за рік дефіцит в спеціалістах складає приблизно 35000 осіб.

Також на ярмарку було цікаво дізнатися про інновації європейських країн в аграрний сектор, сучасні підходи до виробництва екологічно-чистої, біологічної сільськогосподарської продукції в Європі.

Ярмарок професій був дуже насичений і цікавий для всіх відвідувачів. Зручний і простий пошук роботи в різних галузях, повна інформація на місці, можливість задавати запитання напряму роботодавцям, все це реально допомагає людям швидко знайти собі роботу.

В останній день ярмарку відбувся День молодого спеціаліста, де молоді, студентам, молодим спеціалістам була надана інформація щодо можливого працевлаштування, вакансій, кар’єрного зросту. На даний час існують багато вакансій для роботи в Німеччині та Євросоюзі в цілому.