14 грудня науковці факультету агротехнологій та природокористування прийняли участь у семінарі щодо можливостей та особливостей програм ERASMUS+ КА 2 СВНЕ та Jean Monnet Actions у 2023 році відбору для науково-педагогічних та наукових працівників СНАУ.  Зав. науково-дослідною частиною Пасько О.В. та доцент кафедри екології та ботаніки, керівник проектного сектору НДЧ СНАУ Мельник О.С. розповіли про можливості отримання грантів у 2023, правила подання заявок за програмами КА2 Еразмус і Жан Моне. Природничим спеціальностям наразі приділяється багато уваги і є достатньо багато варіантів кооперації з іншими українськими та закордонними ВНЗ. Презентації доповідачів з поясненнями можливостей було надіслано на електронні скринькі кафедр факультету агротехнологій та природокористування 14 грудня.