В конгрес-центрі Сумського державного університету 25-27 лютого 2020 року за підтримки Фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» відбувся семінар проекту громадської організації «Фонд регіональних досліджень» «Агенція сталого розвитку ромських громад «Нево ром».
В семінарі прийняли участь представники органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, науковці Сумського національного аграрного університету та фахівці інших установ.
Про особливості ефективності сільськогосподарських культур на присадибних ділянках у ромських господарствах доповідав доцент кафедри рослинництва Сумського національного аграрного університету М. В. Радченко. Також на семінарі обговорювалися питання з ефективного тваринництва, організації ефективного господарського будівництва, веденя домашнього господарства у ромських родин.