20 березня відбулася відкрита лекція в Zoom кандидата с.-г. наук, доцента Ярощук Світлани Василівни з дисципліни «Технологія переробки зерна і технічної сировини» для студентів 1 м курсу спеціальності «Агрономія» ОС «Магістр». Тема лекції «Сучасні тенденції у виробництві олієнасіння».
28 березня НПП кафедри агротехнологій та грунтознавства обговорили майстерність проведення лекції на засіданні. Професор Троценко Володимир Іванович зауважив, що протягом лекції було розкрито студентам основні глобальні та національні аспекти виробництва олійних культур, поглиблене їх розуміння ключових показників та визначена роль України в цьому контексті. Досягнута і виховна мета – сприяння розвитку у студентів патріотичного ставлення до вітчизняного виробництва, підвищення обізнаності та відповідальності за екологічні та економічні аспекти виробництва олійних культур. В підсумку, лекція Ярощук С.В. проведена на високому професійному, методичному та науковому рівні, план заняття виконаний у повному обсязі й відповідав РНП дисципліни.