В Інституті сільського господарства Північного Сходу НААН України 13 лютого 2020 року за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА відбувся майстер-клас «Шляхи стабілізації виробництва круп’яних культур: сорти, технологія, переробка».
В майстер-класі прийняли участь керівники та агрономи господарств області, фермери, науковці Інституту сільського господарства Північного Сходу та Сумського національного аграрного університету. Представники компаній щодо забезпечення засобами захисту рослин, регуляторами росту та добривами.
Про особливості технології вирощування проса доповідав доцент кафедри рослинництва Сумського національного аграрного університету М. В. Радченко. Науковці Інституту сільського господарства Північного Сходу доповідали про тенденції виробництва гречки в Україні та їїсортові технології вирощування.