6 липня на території землекористування Інституту сільського господарства Північного Сходу відбувся день поля «Формування врожаю зернових культур в умовах Північно-Східного регіону України та особливості його збирання у 2022 році». В заході прийняли участь представники Сумської ОВА, районної адміністрації, Департаменту агропромислового розвитку, асоціації «Спілка аграрних підприємств Сумської області», Сумської обласної ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумської області» та науковці СНАУ. Від кафедри агротехнологій та природокористування прийняли участь завідувач кафедри Троценко В.І., доцент Захарченко Е.А., доцент Собко М.Г. (який працює також в ІСПГС) та аспірант кафедри та науковий співробітник ІСГПС Петренко С.В.

Учасники заходу ознайомилися з науковими досягненнями та розробками вчених Інституту, оглянули демонстраційні посіви озимих зернових колосових культур селекції науково-дослідних установ НААНУ та технологічні досліди. Значну зацікавленість викликав стан насінницьких посівів пшениці озимої, ячменю, гречки, конопель посівних та сої в умовах поточного року