Кафедра екології та ботаніки продовжує традиції професора Юліана Андрійовича Злобіна по впровадженню сучасних цифрових технологій в навчальний процес.
21 лютого доцент кафедри екології та ботаніки <strong>Бондарєва Людмила Миколаївна</strong> провела лекцію з дисципліни «Ботаніка» на тему: «Анатомія та морфологія квітки» для студентів 1 курсу факультету агротехнологій та природокористування з використанням інтерактивних методів навчання, зокрема, ресурсу онлайн-тестування <strong>Kahoot</strong>.
Система тестування<strong> Kahoot</strong> дає змогу швидко в онлайн-режимі закріпити одержані знання в кінці лекції, або провести актуалізацію опорних знань перед викладенням матеріалу в сучасній інтерактивній формі.
Студенти з захопленням сприйняли сучасні підходи в організації навчального процесу. Запропоноване тестування спонукало їх до самостійного прийняття рішень під час відповідей на запитання та створювало мотивацію до системного поновлення своїх знань та творчого їх застосування в начанні.