Зустріч з вчителями географії

Відбулася зустріч завідуючого кафедри біотехнології та фітофармакології професора Подгаєцького А. А. з вчителями географії шкіл Сумського району. Під час виступу Подгаєцьким А. А. висвітлені особливості існування рослинних організмів, порівняно з іншими формами життя. Особлива увага була приділена генофонду картоплі, зокрема географії поширення дикорослих, культурних видів, їх біологічним особливостям, які обумовлені екологічним комплексом в процесі еволюції. Професор дав ґрунтовні відповіді на численні запитання вчителів щодо сортів картоплі, насіннєвого матеріалу, у тому числі роль біотехнологічного методу в оздоровленні та швидкому їх розмноженні. Також надана інформація стосовно нової спеціальності факультету агротехнологій та природокористування – біотехнології та біоінженерія, умови вступу до СНАУ.