5.11.2019 відбулася зустріч представників фірми Timac AGRO Ukraine зі студентами та випускниками факультету агротехнологій та природокористування. Компанія є виробником з 60-річним стажем якісних мінеральних добрив, стимуляторів росту, які широко використовуються в світі в органічному та екологічному землеробстві. Відділення компанії в Україні інтенсивно розвивається на протязі останніх років і залучає до роботи молодих та перспективних випускників аграрних закладів освіти.
Студентам була надана інформація щодо можливого працевлаштування, вакансій, кар’єрного зросту. На даний час існують вакансії продукт-менеджерів, торгівельних представників для роботи в північному регіоні Україні. З доповіддю про особливості умов роботи виступала Марта Марків – заступник директора з персоналу.
Провідний консультант з живлення рослин та доцент кафедри землеробства, ґрунтознавства та агрохімії СНАУ Давиденко Геннадій Анатолійович розповів про специфіку використання продуктів компанії, захист елементів живлення від блокування в ґрунті, нейтралізації кислотності. Особливістю компанії є те, що співробітники спочатку проводять аналіз ґрунту на кислотність та, виходячи з результатів, пропонують певні мінеральні добрива з максимальною ефективністю. Існує лінійка Єврофертілів для кислих, та лінійка Дуофертілів для лужних та нейтральних ґрунтів.
Студентів зацікавило використання інноваційних технологій у створенні продуктів, в яких, крім елементів живлення, використовуються витяжки морських водоростей та реактивний карбонат кальцію морського походження для поліпшення кондицій ґрунту та стимуляції росту рослин.
Студенти, які проявили інтерес до роботи в компанії, заповнили анкети, обмінялися контактами з представниками. Сподіваємося на плідну співпрацю та успішне працевлаштування!