11.02.20 на факультеті агротехнологій та природокористування СНАУ відбулася зустріч студентів спеціальності «Туризм» з начальником Відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації Гладенко Юрієм Миколайовичем.
Під час змістовного спілкування майбутні спеціалісти туристичної індустрії дізналися багато цікавого про особливості обраної професії та основні напрями діяльності Сумської ОДА щодо розвитку туризму на Сумщині. Особливу увагу студентів привернула інформація про можливу участь у всеукраїнських та міжнародних туристичних проектах, в яких прийматиме участь туристична спільнота Сумщини.
Приємно відчувати, що розвиток туристичної галузі на Сумщині в руках досвідчених фахівців, які охоче діляться своїми знаннями з молоддю.