13 жовтня на базі НМЦ ВФПО проходила зустріч з представниками Посольства Франції в Україні, а саме керівником мережі «Le Reseae Ukraine» при Міністерстві сільського господарства та продовольства Франції Жульєном Аморе, радником з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні Лораном Деньо, вповноваженою з питань університетської та наукової співпраці Посольства Франції в Україні Алікс де Гассар, а також представниками НМЦ Вищої та фахової передвищої освіти. На зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці навчальних закладів обох країн за підтримки Посольства Франції в Україні й міністерства сільського господарства та продовольства Франції і можливість участі у спільних проектах.

Під час зустрічі було представлено Сумський національний аграрний університет та окреслено можливості міжнародної співпраці. Доповідачі звернули увагу на особливості системи аграрної освіти у Франції та відбувся обмін досвідом щодо організації системи освіти в Україні між учасниками зустрічі.