23 березня відбувся захист дисертації Юаньчжі ФУ (Yuanzhi FU) «Селекція соняшнику на стійкість до накопичення кадмію». Дослідження за темою дисертації були виконані відповідно до наукових програм кафедри агротехнологій та ґрунтознавства та Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України..  Активну участь у проведенні досліджень приймали також фахівці Хенанського Інституту Науки та Технології (КНР), зокрема  Chengqi  Li, Yuanzeng  Zhao, Сhangjuan Shan, and Yuqing Li.

Робота присвячена вивченню механізмів та пошуку шляхів селекційного контролю процесів накопичення кадмію в урожаї соняшнику.  Науковий керівник доктор с.-г. наук, професор Володимир Троценко

Склад спеціалізовано вченої ради:

Голова: Андрій Мельник, доктор с.-г. наук, професор, Сумський НАУ

Рецензенти:

Опоненти:

За результатами публічного захисту дисертації, та відкритого голосування, було прийняте рішення про присудження  Юаньчжі ФУ (Yuanzhi  FU)   наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 201 «Агрономія».