28 березня 2023 року відбулося засідання разової Спеціалізованої вченої ради для проведення публічного захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 201 Агрономія аспіранта кафедри садово-паркового та лісового господарства Сергія Бутенка за темою: «Сортові особливості формування продуктивності гірчиці білої залежно від регуляторів росту з антистресовою дією в умовах північно-східного Лісостепу України». Науковий керівник, доктор с.-г. наук, професор Андрій Мельник.

Члени спеціалізовано вченої ради: голова – доктор с.-г. наук, професор Юрій Міщенко, рецензенти – доктор с.-г. наук, професор Володимир Троценко, кандидат с.-г. наук доцент Микола Радченко та опоненти: доктор с.-г. наук, с. н. с. Олександр Поляков (Інститут олійних культур НААНУ), доктор с.-г. наук, професор Микола Маренич (Полтавський ДАУ). На підставі аналізу дисертації, наукових публікацій та представленої на захисті презентації дійшли висновку про високий науковий рівень дисертаційних досліджень, відзначили практичне значення результатів та їх актуальність. Окремі положення роботи викликали фаховий інтерес, що вилилося в активну наукову дискусію та обмін думками.

За результатами публічного обговорення дисертації, у якому приймали участь усі члени спеціалізованої ради та відкритого голосування, було прийняте одноголосне рішення, щодо присудження Сергію Бутенку ступеня доктора філософії зі спеціальністі 201 «Агрономія».

Вітаємо нового доктора філософії Сергія Бутенко та його наукового керівника професора Андрія Мельник з своєчасним та успішним захистом. Міцно тримаємо свій фронт і наближаємо нашу Перемогу!!!