25 січня 2024 року відбулось засідання разової спеціалізованої вченої ради для присудження ступеня доктора філософії за спеціальністю 202 – Захист і карантин рослин. На ньому пройшов прилюдний захист дисертації здобувачки кафедри «Біотехнології та хімії» Лі Фанг.

Тема дисертаційної роботи: «Порівняльна оцінка різних методів визначення залишків пестицидів у рослинній продукції» («Comparative evaluation of different methods of determining pesticide residues in plant products»)
Науковий керівник:
Дубовик Володимир Іванович, кандидат сіліьськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри біотехнології та хімії, Сумський національний аграрний університет.
Склад спеціалізованої вченої ради:

Голова ради:
Міщенко Юрій Григорович, доктор сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри агротехнологій та грунтознавства Сумський національний аграрний університет.
Рецензенти:
Бутенко Андрій Олександрович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри агротехнологій та грунтознавства, Сумський національний аграрний університет;
Коваленко Владислав Миколайович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, в.п. завідувача кафедри біотехнології та хімії, Сумський національний аграрний університет.
Офіційні опоненти:
Станкевич Сергій Володимирович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, завідувач кафедри зоології, ентомології, фітопатології, інтегрованого захисту і карантину рослин ім. Б. М. Литвинова, Державний біотехнологічний університет;
Немерицька Людмила Вікторівна, кандидат біологічних наук, доцент, доцент кафедри агрономія і лісове господарство Житомирського агротехнічного фахового коледжу.

За результатами відкритого голосування, прийняте одноголосне рішення про присудження Лі Фанг ступеня доктора філософії з галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю  202 Захист та карантин рослин.

Вітаємо здобувачку Лі Фанг  та її наукового керівника Дубовика Володимира з успішним захистом дисертації.

Бажаємо наснаги для подальших здобутків та звершень. Перемоги нам усім!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!