15 вересня 2021 року студенти-екологи 3 курсу (група ЕКО 1901) разом із доцентом кафедри екології та ботаніки Клименко Г.О. відвідали Сумський обласний краєзнавчий музей. В рамках проведення дисципліни «Нормування антропогенного навантаження» студенти прослухали екскурсійну програму щодо розвитку органічного світу, наявності та історії використання корисних копалин Сумської області, водних ресурсів, рослинного і тваринного світу Сумщини. Експонатна база музею дозволила наочно пересвідчитись в темпах і наслідках антропогенного навантаження на навколишнє середовище, проаналізувати і відмітити зміни яких набули природні екосистеми, зробити висновки і сформувати пропозиції щодо сталого розвитку регіону. Обговорення екскурсії жваво проходило протягом наступного аудиторного заняття.

Ми щиро вдячні співробітникам музею за цікаво проведену екскурсійну програму!