19 жовтня 2019 року до Сумського національного аграрного університету завітали школярі зі шкіл та коледжів м. Суми та Сумської області на «Форум вступників» та виставку – ярмарок сільськогосподарської продукції «Золота осінь».
Викладачі та дипломники кафедри біотехнології та фітофармакології: д.с.-г.н., професор Подгаєцький, к.с.-г.н., доценти: Дубовик В.І., Коваленко В.М., Кравченко Н.В. та студенти 3 курсу групи АГР 1702-1: Адамчик Євген та Лисенко Максим представили нову спеціальність відкриту на факультеті агротехнологій та природокористування СНАУ – «Біотехнології та біоінженерія»; провели екскурсію мальовничими місцями університету, розповіли історію створення, а на  завершення провели вікторину «Інтелект – це успіх !».
Випускники ознайомившись з факультетами та спеціальностями, які пропонує СНАУ залишились задоволеними та змотивованими саме здобути майбутню професію у СНАУ!!!! Чекаємо на Вас!!!