22 лютого відбувся захист дисертаційної роботи аспіранта кафедри садово-паркового та лісового господарства Янь Тенфей (Yan Tengfei – громадянин КНР) на тему «Особливості агролісових екосистем та їхній вплив на показники довкілля буферних смуг водосховища Чушандіан» (англ. “The features of agroforest ecosystems and their impact on the environmental indicators of Chushandian reservoir’s buffer strips”) на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» за спеціальністю 201 «Агрономія».

Науковий керівник:  КРЕМЕНЕЦЬКА Євгенія Олексіївна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри садово-паркового та лісового господарства, Сумський національний аграрний університет.