Вітаємо студента  4 курсу ОС «Бакалавр» Івана Бердіна та студентку 2 курсу ОС «Магістр» Юлію Тебенко, які посіли перше місце за результатами участі у Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи», який був організований Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді. Іваном та Юлією на конкурс був представлений проєкт, який стосується актуальних питань екологізації агросфери.

Загалом учасниками заходу стали учні закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти з 20 регіонів України та м. Києва. Захист проєктів проходив в 12 категоріях: анатомія людини, ботаніка, екологія та проблеми довкілля, енергозберігаючі технології, зоологія, мікробіологія, науки про Землю (географія, геологія), охорона здоров’я, психологія і поведінка людини, фізика, фізіологія людини, хімія.