Викладачі СНАУ проводять профорієнтаційні заходи для учнівської молоді

10 жовтня 2019 року викладачами кафедри землеробства, ґрунтознавства та агрохімії факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету – к.с.-г.н., доцентом Прасолом Володимиром Івановичем та старшим викладачем Пшиченко Оленою Ігорівною – було проведено профорієнтаційний захід серед випускників Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму Чернігівської області, які будуть зараховані на підготовчі курси до Сумського НАУ.
У заході приймали участь випускники Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму Чернігівської області, яким була надана інформація про факультети та спеціальності Сумського НАУ. Особлива увага була приділена спеціальностям факультету агротехологій та природокористування, зокрема спеціальності «Агрономія». Була проведена екскурсія до навчально-наукового виробничого комплексу, ознайомлення з лабораторіями факультету, екскурсія до музею грунтів. Відбулася зустріч із заступником декана, доцентом Бутенком Андрієм Олександровичем та деканом факультету агротехнологій та природокористування, професором Коваленком Ігорем Миколайовичем.