29-30 жовтня відбулася друга міждисциплінарна конференція для молодих вчених (2nd Multidisciplinary conference for young researchers – Sustainable development trends and challenges under COVID-19″) у гібридному форматі: у конгрес-центрі СумДу офлайн та в онлайн-трансляції на платформі Microsoft Teams з можливістю коментувати, задавати питання. Доповідачами були учасники з України, Чеської республіки, Індії, Бразилії і т.д. Від факультету агротехнологій СНАУ було три презентації: від Оксани Дацько, аспірантки кафедри агротехнологій та грунтознавства “Cellulose-destroying bacteria’s activity of chernozem soil by different methods of tillage and Leanum usage” з її науковим керівником Захарченко Еліною; від завідувача наукової лабораторії “Лісівництва Північного Сходу України” Ярощука Романа “Structural and aggregate composition of soil under siderates on Ginkgo biloba in organic plantations” та старшого наукового співробітника цієї ж лабораторії Світлани Ярощук “Prospects for creation of sustainable forest plantations with use of valuable introduced plants in the conditions of Sumy region”.

За матеріалами конференцій буде видано збірник тез. Слідкуйте за новинами на http://agrisci-ua.com/
#SNAU #CzDA #