18 квітня 2022 року відбувся вебінар “Як зібратися і написати дипломну чи курсову роботу, коли йде війна?”, яку організувала Бібліотека Українського католицького університету спільно з Факультетом наук про здоров’я УКУ. До заходу, який проходив в режимі он-лайн, долучилися викладачі та студенти кафедри екології та ботаніки: проф. Скляр В.Г., доц. Клименко Г.О., доц. Кирильчук К.С., студенти-екологи ОС «Магістр» Демиденко Юля, Гречаний Євген; студенти спеціальності «Туризм» Хмелик Аліна, Терещенко Єлізавета.

Спікерами були Анастасія Широка – Доцентка кафедри психології та психотерапії УКУ, та Данило Судин – Доцент кафедри соціології УКУ.

Обговорювали наступні актуальні нині питання: як зараз писати курсову, дипломну чи іншу кваліфікаційну роботу; зміни у написанні, захисті дипломної роботи; методи, якими можна допомогти собі, коли важко зібратись із думками, налаштуватись; натхнення та переконання; захист ментального здоров’я в цей складний час. Організація процесу написання роботи під час війни.