Якісна підготовка освітньо-професійних програм є одним з чинників досягнення успішного навчання та набуття професійних навичок. Забезпечення програмних компетентностей та досягнення програмних результатів навчання здобувачами вищої освіти стає можливим завдяки взаємодії науково-педагогічних кадрів, підприємців та роботодавців, випускників і студентів.

7 березня 2024 року відбулося розширене засідання стейкхолдерів по  обговоренню модернізації освітніх програм за спеціальностями 205 Лісове господарство та 206 Садово-паркове господарство першого та другого рівнів вищої освіти, які реалізуються кафедрою садово-паркового та лісового господарства.

На розгляд учасників засідання були представлені проекти освітніх програм з урахуванням рекомендацій та пропозицій, які надійшли від зацікавлених сторін протягом терміну, відведеного на громадське обговорення, а саме: від здобувачів, випускників ОП минулих років, науково-педагогічних працівників, роботодавців, експертів НАЗЯВО. Модернізація ОПП першого бакалаврського рівня врахувала вимогу адміністрації Сумського НАУ щодо 5-ти кредитності обов’язкових освітніх компонентів. У коло обговорення потрапили пропозиції щодо оновлення переліку вибіркових компонент, змісту окремих курсів, курсового проектування та практичної підготовки здобувачів.

Усі представлені Проекти отримали позитивні рецензії від зовнішніх рецензентів та здобувачів.

Щиро дякуємо всім учасникам зібрання за активну позицію та побажання. Голосуванням було ухвалено рішення про затвердження проектів з  урахуванням пропозиції та зміни в освітні програми задля покращення підготовки майбутніх фахівців лісової галузі та садово-паркового господарства.