На факультеті агротехнологій та природокористування 31.03.2023 року відбулася відкрита гостьова лекція на тем: Захист рослин від шкідників і хвороб в органічному сільському господарстві”. Лектор: декан агрономічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету, к.с.-г.н., доцент Мринський І.М.
Лекцію відвідали здобувачі вищої освіти та викладачі факультету Агротехнологій та природокористування. Лектор представив інформацію щодо особливостей захисту рослин від шкідників і хвороб в органічному сільському господарстві. Лекція була інформативною, цікавою, і викликала жваве обговорення здобувачами вищої освіти та викладачами факультету. Домовилися про подальшу співпрацю та обмін досвідом між Херсонською ДАЕА та Сумським НАУ.