Студенти-бакалаври спеціальності 242 «Туризм» та магістранти спеціальності 242 «Туризм і рекреація» разом із викладачами кафедри туризму @Сумський національний аграрний університет в межах ОПП «Туризм» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти провели виїзні практичні заняття у @Санаторій «Токарі-Бережки».

Студенти-бакалаври 2 та 3 курсів практично закріпили свої знання з ОК «Основи рекреології та курортної справи» та ОК «Рекреаційні комплекси та курортна справа», а магістранти за ОК «Туризмологія та рекреалогія».

Ознайомчу екскурсію санаторним комплексом провів директор Володимир Короткий. Він розповів майбутнім фахівцям сфери туризму та рекреації про організацію роботи санаторію, ознайомив із матеріально-технічною базою, особливостями дозвілля та лікування відпочиваючих.

Студенти і магістранти побачили особливості рекреаційної діяльності санаторію як оздоровчого закладу, отримали цінну і корисну інформацію що стане в нагоді у майбутній практичній діяльності.

Викладачі кафедри туризму продовжують планування виїзних практичних заняття до організацій та установ туристичного профілю, а також туристичних дестинацій Слобідського регіону у зимовий період.