Розум людський ніколи не винаходив нічого шляхетнішого за театральні дійства як для вдосконалення, так і для очищення людської натури.  (Вольтер)

Почуття прекрасного притаманне кожній людині, незважаючи на вік, стать, фізичні особливості чи здібності. Тому прищеплення любові до театру є важливим компонентом гармонійного розвитку студентів. Саме тому, студенти факультету агротехнологій та природокористування групи АГР 1901-1 і 1901-2 разом з куратором Данильченко О.М., старшим викладачем кафедри рослинництва, відвідали Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна  де переглянули комедійну виставу “По-модньому” за твором Михайла Старицького, що розповідає стару, як саме життя, історію про українську родину, яка намагається змінювати національні традиції, щоб жити “по-модньому”.

Дякуємо акторам театру за феєричну виставу, отримані позитивні емоції та чудово проведений вечір!