В програмі візиту делегації ФАО – Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН науковцями кафедри селекції і насінництва імені професора М.Д. Гончарова було представлено сучасні наукові лабораторії Центру колективного користування науковим обладнанням, де під керівництвом провідних науковців факультету агротехнологій та природокористування проводяться дослідження; навчальні та науково-практичні лабораторії кафедри, а саме органічна теплиця, де вирощуються овочеві зелені за технологією органічного виробництва, інноваційна технологія вирощування огірків на соломі, новітні технологій в селекції та насінництві картоплі. Гостям було презентовано дегустаційний кошик із органічною продукцією.