30 листопада здобувачі вищої освіти факультету агротехнологій та природокористування спеціальності 202 «Захист і карантин рослин» разом з науково-педагогічними працівниками кафедри захисту рослин ім.А.К. Мішньова взяли участь у «Онлайн Зимовій конференції Байєр. ЗЕРНОВІ КУЛЬТУРИ», організатором якої є інноваційна агрономічна компанія Байєр. Онлайн зимові конференції – це одні з найцікавіших подій року для аграрної спільноти. Для онлайн заходів Байєр готується лише корисна та практична інформація про технології захисту, новинки портфоліо, результати проведених дослідів і не тільки.

Спікерами заходу стали:  Лаерсіо Бортоліні (керівник аграрного підрозділу); Андрій Перчиць (керівник департаменту маркетингу аграрного підрозділу); Сара Кларк (науковий співробітник, керівник департаменту досліджень ADAS); Олександр Кузьмінський (начальник відділу продуктового та дистрибуційного маркетингу); Сергій Путренков (менеджер із маркетингу по протруйниках).

На конференції розглянуто питання:

«Незалежні наукові випробування фізіологічних ефектів. Вплив Аскра®Xpro на фізіологію рослин пшениці»

«Аскра®Xpro – досвід використання та основні рекомендації»

«Гаучо®Ево – оновлена довершеність інсектицидного захисту»

Проведено дискусіюОсновні виклики сезону 2021 та що нам очікувати від наступного 2022 року. Захист від хвороб – як уникнути помилок та не втратити при цьому».

Відповіді надавали: Роман Вусатий (експерт із розвитку департаменту агрономічних рішень); Володимир Железков (експерт з технологій вирощування сільськогосподарських культур); Олександр Кузьмінський (начальник відділу продуктового та продуктового та дистрибуційного маркетингу).

Учасники заходу мали змогу поставити питання та отримувати від представників і експертів компанії ґрунтовні відповіді стосовно захисту сільгоспкультур від бур’янів, хвороб і шкідників. Закінчилася конференція незабутньою онлайн вікториною з цінними призами.