28 березня 2024 р. викладачі кафедри екології та ботаніки й студенти спеціальності 101 «Екологія» взяли участь у семінарі “Подолання наслідків пожеж для відновлення післявоєнної України”, який проводився в рамках проєкту «Освіта для сталого розвитку: передача досвіду Вишеградських країн для відновлення України». На заході обговорювались заходи післявоєнної відбудови країни з наголосом на підсилення спроможності України сприяти збереженню природних ресурсів, захисту біорізноманіття та протидіяти зміні клімату.

На семінарі було оголошено переможців постерної сесії Міжнародної Карпатської школи.

ЗА РІШЕННЯМ ЖУРІ ПЕРШЕ МІСЦЕ ЗДОБУЛА РОБОТА «ОЦІНКИ ВПЛИВУ ВОЄННИХ ЗЛОЧИНІВ НА ДОВКІЛЛЯ – НА ПРИКЛАДІ НПП «ДЕСНЯНСЬКО-СТАРОГУТСЬКИЙ», ПІДГОТОВЛЕНА СТУДЕНТАМИ СУМСЬКОГО НАУ ШКАРУПОЮ ВЕРОНІКОЮ (ОС «БАКАЛАВР») ТА АРТЕМЕНКОМ ДЕНИСОМ (ОС «МАГІСТР») ПІД КЕРІВНИЦТВОМ к.б.н., доцента Г.О. КЛИМЕНКО.

Вітаємо студентів та їх керівника із вагомим досягненням та бажаємо нових перемог!!