Викладачі та студенти спеціальності 242 «Туризм і рекреація» разом із колегами із Факультету агротехнологій та природокористування взяли активну участь у Дні відкритих дверей, який відбувся цими вихідними у Сумському національному аграрному університеті.

Під час проведення заходу абітурієнти та їх батьки познайомились із викладачами та студентами, які презентували освітні програми та можливості для розвитку кар’єри; оглянули територію та приміщення факультету; отримали консультації щодо вступу.

Чималу зацікавленість абітурієнтів викликав Майстер-клас із приготування цілющих трав’яних чаїв Сумщини та Географічна Вікторина, яку провели викладачі та студенти кафедри туризму. Отримавши друковану інформаційну продукцію та смачні подарунки за участь у вікторині та майстер-класі, учасники заходу подякували організаторам та пообіцяли зустрітись знову у стінах університету, тільки вже у якості студентів.