20 вересня у СНАУ відзначали Міжнародний день студентського спорту.
Розпочалось святкування урочистою церемонією, у ході якої викладачів, співробітників та студентів СНАУ було відзначено подякою ректора за активну участь у спортивному житті і вагомий внесок у розвиток спорту Сумського національного аграрного університету та вручено цінні подарунки від первинної профспілкової організації СНАУ. На урочистому заході були присутні почесні гості:
Маслов В.Г. − начальник Сумського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту;
Коваленко І.М. − проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи СНАУ;
Колодненко Н.В. − голова первинної профспілкової організації СНАУ;
Харченко С.М. − завідувач кафедри фізичного виховання СНАУ.
Гідним продовженням свята стало проведення колективом кафедри фізичного виховання СНАУ спортивних змагань серед збірних команд викладачів та студентів. Змагання проводились з наступних дисциплін:
– пляжний волейбол;
– міні-футбол;
– шахи;
– настільний теніс;
– армліфтинг;
-дартс.
У ході змагань було проведено сеанс одночасної гри з шахів за участі кандидата економічних наук, професора кафедри економіки та підприємництва, кандидата у майстри спорту з шахів, призера Чемпіонату України, Пилипенка В.В.
В індивідуальних видах спорту було визначено призерів та переможців, зокрема:
НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС:
І м − Головач І.В. (БТФ)
ІІ м − Омельченко А. (ФВМ)
ІІІ м − Голіков Р. (ІТФ)
АРМЛІФТИНГ:
І м − Сухих Д. (ПЦБ)
ІІ м − Бало В. (АГРО)
ІІІ м − Сезоненко М. (ПЦБ)
ДАРТС:
І м − Сезоненко М. (ПЦБ)
ІІ м − Мотрич В. (ЕіМ)
ІІІ м − Бало В. (АГРО)
Вітаємо переможців, призерів та учасників змагань! Дякуємо керівництву СНАУ за постійну потужну підтримку і сприяння розвитку фізичного виховання і спорту в Університеті! Незважаючи на важкі часи, все обов’язково буде СНАУ! Все буде Україна!