Заява на вивчення навчальних дисциплін за вибором

В поточному навчальному році здійснюється вибір дисциплін, вивчення яких передбачено в наступному навчальному році.

Вибір дисциплін студенти здійснюють у період січень-лютий поточного навчального року.

Запис на блок вибіркових дисциплін здійснюється шляхом заповнення відповідної заяви, яка містить інформацію про студента та перелік обраних навчальних дисциплін, що  розміщені на сайті факультету агротехнологій та природокористування  у розділі Каталог елективних  (вибіркових)  дисциплін.

Студенти, які не зробили свій вибір та не заповнили  заяву встановленого зразку, зараховуються до груп з урахуванням вибору інших студентів. Мінімальна кількість студентів для вивчення вибіркової дисципліни  – 20-25 осіб. Якщо навчальна група виявляється малокомплектною, то вона розформовується, дисципліна із вибору виключається, а студенти приєднуються до наступних за їх пріоритетами курсів.

Із запитаннями та пропозиціями звертайтесь до деканату кабінет 204 а.

Бланк заяви

Бланк заяви (можно завантажити тут!)