З нагоди 15-річчя створення Гетьманського національного природного парку фахівці Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки організували та провели краєзнавчу наукову онлайн конференцію «Унікальне природне надбання Сумського краю».

Серед багатьох учасників заходу були й студенти та магістранти спеціальності 242 «Туризм і рекреація» Факультету агротехнологій та природокористування, а також викладачі кафедри туризму Сумського національного аграрного університету.

На заході обговорювали основні напрями діяльності колективу природного парку, його внесок у збереження та відновлення біологічного і ландшафтного різноманіття регіону. Увага присутніх була зосереджена на унікальних природних ресурсах парку, їх надзвичайній естетичній, культурній, історичній, рекреаційній та туристичній цінності.

Чимале зацікавлення учасників викликав виступ к.б.н., доцента кафедри туризму СНАУ Миколи Баштового на тему: «Еколого-туристичні та екосистемні послуги як форма відновлення та збереження регіонального біорізноманіття».

Наразі природа парку зазнає глибоких ран пов’язаних зі збройною агресією рф від пожеж, обстрілів, бойових сутичок… Рекреаційна діяльність призупинена… Але ми віримо, що здоровий глузд переможе – Україна переможе!

#туризм #рекреація #навчання #освіта #наука #конференція #парк #природа #бібліотека #університет #СНАУ #Вступ2024