10 жовтня 2019 року співробітниками , дипломниками кафедри біотехнології та фітофармакології факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету на чолі із зав.кафедри, професором,Подгаєцьким А.А.проведено профорієнтаційний захід у школах Недригайлівських районних сіл: Коровинці, Терни, Вільшаната селища Недригайлів. У заході приймали участь учні 9-11 класів, яким була надана інформація про факультети та спеціальності СумНАУ. Особлива увага була приділена спеціальностям факультету агротехнологій та природокористування, зокрема спеціальності «Біотехнології та біоінженерія». До увагиучнів була надана презентація спеціальностей факультету., досягнення та напрямів розвитку кафедр. Всі учні були запрошені19 жовтня 2019 року на День відкритих дверей СумНАУ та ярмарок с.г. продукції.