28 вересня 2022 року з офіційним візитом відвідала Сумський національний аграрний університет делегація ФАО – Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, до якої ввійшли міжнародний експерт ФАО з програм розвитку Джозеф Астрелла, координатор проекту ФАО-ГЕФ, учасник проєкту який виконувався на базі нашого університету «Мільйон з гектара» Олександр Журавель, фахівець ФАО з питань грошової та ваучерної допомоги Дмитро Радко, виконавчий директор Асоціації сільських, селищних та об’єднаних громад України, імплементуючий партнер ФАО Наталія Ключник.

Під час ознайомчої екскурсії по університету гостям було представлено сучасні наукові лабораторії Центру колективного користування науковим обладнанням, де під керівництвом провідних науковців факультету проводяться дослідження; навчально-науково-практичні лабораторії факультету агротехнологій та природокористування, а саме органічна теплиця, де вирощуються овочеві зелені за технологією органічного виробництва, інноваційна технологія вирощування огірків з використанням в якості субстрата тюків соломи, новітніх технологій в селекції та насінництві картоплі. В.п. декана факультету Бакуменко О.М. презентувала гостям кошик із фруктами та овочами, які вирощені на органічних ділянках факультету.