1 квітня 2024 року кафедра садово-паркового та лісового господарства провела «Профорієнтаційну годину» для студентів Чугуєво-Бабчанського лісового фахового коледжу спеціальностей «Лісове господарство» та «Мисливське господарство». Зустріч була організована за ініціативи професора кафедри Андрія МЕЛЬНИКА  та директора Валерія СОЛОДОВНИКА.

Для слухачів коледжу презентували інформацію про спеціальності факультету агротехнологій та природокористування, перспективи продовження навчання за фахом на спеціальностях Лісове господарство та Садово-паркове господарство. Розповіли про особливості освітніх програм, викладацький склад, матеріально-технічну базу університету, перспективи проходження виробничих практик та працевлаштування. Цікавість майбутніх абітурієнтів  була спрямована на умови проживання у гуртожитку, позаурочне дозвілля та можливість навчання на військовій кафедрі.

Дякуємо декану факультету Ользі БАКУМЕНКО та заступнику декана з організаційної та профорієнтаційної роботи Віталію ЯЦЕНКУ за участь в заході та фахові відповіді щодо особливостей вступної компанії 2024 року.

Сподіваємося на результативність зустріч і подальшу спільну працю!