Протягом осінніх місяців було організовано ряд семінарів в рамках проекту «Підвищення потенціалу аспірантів для якісних досліджень в Україні», що фінансується Міністерством закордонних справ Чеської республіки, і реалізують Чеський університет природничих наук м.Прага (Чехія) та консорціум 5 українських університетів: Сумський державний університет, Сумський національний аграрний університет, Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Національниий університет «Чернігівська політехніка», «Поліський національний університет» (серпень-грудень 2022). Молоді вчені мали змогу доєднатися в онлайн режимі до літньої школи «Академічна англійська», де навчали правилам написання академічного тексту та тез, та до віртуального курсу «Практичні інструменти досліджень, фінансованих грантом». Аспірантка 4 року Дацько Оксана закінчила літню школу (вересень-жовтень) і підготувала статтю за результатами польових випробувань та з консультацією високо цитованих науковців з Чеського університету природничих наук. Аспірант 1-го року Кисильчук Андрій та доцент Захарченко Еліна пройшли віртуальний курс (жовтень) та отримали сертифікати (90 год.).

В листопаді також проходило підвищення кваліфікації, організоване СНАУ та НУБіП, в якому прийняло участь більше, ніж 200 учасників з різних куточків України. За результатами потрібно було підготувати реферат на обрану тему і за своєю дисципліною. Протягом двох тижнів фахівці ділилися досвідом роботи в інклюзії, удосконаленням української мови в професійному обігу, новими правилами акредитації та ліцензування, наповненням сайтів та підготовки документації.