5 березня 2024 року на засіданні кафедри біотехнології та хімії були заслухані річні та піврічні звіти здобувачів 1, 2, 3, 4 року навчання та їх  затвердження.

Мета – це виконання індивідуальних планів наукової роботи аспірантів, її аналіз.

Здобувачі висвітлили  інформацію про стан підготовки дисертаційної роботи, а саме над теоретичною та експериментальною частинами; свої наукові досягання; опубліковані наукові праці.

Звіт відбувся у формі діалогу між науковими керівниками, викладачами і здобувачами. Були поставлені ряд питань аспірантам, на які вони дали вичерпну відповідь.

Як підсумок, прийнято рішення – затвердити річні та піврічні звіти.

«Всебічна підготовка здобувачів вищої освіти – це не тільки набуття знань, але і формування вмінь застосовувати теоретичні знання на практиці. Особливо важливими є професійні вміння зі спеціальності»- про це наголосив д.с.-г. н., професор кафедри біотехнології та хімії  Подгаєцький Анатолій Адамович.