6 квітня доценти кафедрі біотехнології та хімії разом із студентами другого курсу спеціальності 162 «Біотехнологія та біоінженерія» долучились до проведення Дня відкритих дверей СНАУ.

Для майбутніх абітурієнтів була організована вікторина з біології, проведена демонстрація дослідів з хімії на тему «Окисно-відновні реакції».

Ми як студентки цього навчального закладу залюбки взяли участь в заході.

Провчившись два роки, за спеціальністю “Біотехнології та біоінженерія”, нам було чим поділилися з майбутніми абітурієнтами.

Як от своїм досвідом відвідування занять, загальним враженнями від навчання та позааудиторною діяльністю, а також з радістю відповіли на запитання. Сподіваємось наші знання та поради сприятимуть підвищенню впевненості майбутніх абітурієнтів у їхньому виборі спеціальності вищої освіти. Бажаємо їм успіхів та наснаги!

Студентки групи Біо 2201-1: Разінькова Єліна і  Біловодська Марина.