Гармонійному розвитку особистості протягом усього життя сприяє своєчасний та правильний вибір професії!!!
Профорієнтаційна робота, яку проводять викладачів Сумського НАУ допомагає випускникам шкіл обрати майбутню спеціальність з урахуванням всіх здібностей, потреб та бажань.
Саме з цією метою 05 березня завідувач кафедри геодезії та землеустрою юридичного факультету Скляр Ю.Л., викладач кафедри садово-паркового та лісового господарства факультету агротехнологій та природокористування Шерстюк М. Ю. та асистент кафедри екології та ботаніки факультету агротехнологій та природокористування Зубцова І. В. відвідали КЗСОР Косівщинську спеціальну ЗОШ-інтернат Сумського району.
Старшокласникам було надано вичерпну інформацію щодо правил прийому до Сумського НАУ, можливості участі в олімпіаді вишу, змісту та форм підготовки бакалаврів та магістрів. Були презентовані спеціальності: 101 «Екологія», 242 «Туризм», 205 «Лісове господарство», 206 «Садово-паркове господарство» та 193 «Геодезія та землеустрій».
Викладачами було проведено екологічну вікторину за допомогою Інтернет-ресурсу Kahoot, а також для більш детальної інформації майбутнім абітурієнтам було роздано інформаційні буклети.