Цього тижня доцентами кафедри екології та ботаніки факультету агротехнологій та природокористування Баштовим М.Г. та Кирильчук К.С. і студенткою 3 курсу спеціальності 101 «Екологія» Пяткінкою Оленою проведено зустріч із випускниками Будильського НВК Лебединського району Сумської області врамках профорієнтаційної роботи. В ході заходу було проінформовано учнів про можливості університету щодо навчання, проходження практик, працевлаштуваннята перспектив творчої реалізації студентів. Окремо наголошено на спеціальностяхфакультету агротехнологій та природокористування, сертифікатах ЗНО, які необхідні для вступу на них. Проведено презентацію спеціальностей «Екологія» та «Туризм». З цією метою показано ряд демонстраційних дослідів (як приклад оцінки якості елементів довкілля).