В грудні професор кафедри садово-паркового та лісового господарства Мельник Андрій Васильович та заступник декана факультету Агротехнологій та природокористування Бутенко Андрій Олександрович відвідали з профорієнтацією Чугуєво-Бабчанський лісний коледж. Було проведено презентацію спеціальностей факультету та ознайомлено з особливостями вступної компанії Сумського НАУ в 2022 році.

Особливу зацікавленість «молодші спеціалісти» коледжу виявили до перспектив навчання на бакалавраті ОПП «Лісове господарство» та працевлаштування на підприємствах Сумщини, Чернігівщини та Полтавщини. Адже Сумський НАУ єдиний ВНЗ на теренах цих областей.

Вже п’ятий рік поспіль студентами Сумського НАУ стає 3–5 студенів славетного коледжу, який в наступному році відзначатиме 100-річний ювілей. Варта констатувати, що його випускники добре підготовлені фахово і є кращими студентами СНАУ спеціальності «Лісове господарство», зокрема:  Ярослав Волик, магістр, державний стипендіат, Константин Погуляй, 3 курс, староста – отримує підвищену стипендію, Іван Саржевський, 2 курс, староста – державний стипендіат.

Отже, мотивовані випускники коледжу – обирають кращий університет.