На факультеті агротехнологій та природокористування 4 липня пройшло приймання польових та лабораторних дослідів викладачами та аспірантами факультету.

Професори, доценти, аспіранти та студенти кафедр факультету показували фактичну наявність дослідів, розказували про методику їх ведення. Особлива увага була акцентована на перевірці дослідів аспірантів факультету.

В цілому, наукова робота на факультеті агротехнологій та природокористування проводиться згідно тематичних планів та робочих програм.

Приймання дослідів проходило з дотриманням усіх норм та правил  щодо наказу про дії учасників освітнього процесу у разі сигналу «Повітряна тривога», проте вони не вплинули на якість проведення польових та лабораторних експериментів.