Наукова робота студента факультету агротехнологій та природокористування Сумського НАУ Олега Кравчука, за керівництва Юрія Міщенка – доктора с.-г. наук, професора кафедри агротехнологій та грунтознавства, зайняла 2 місце в конкурсі на кращу студентську роботу з органічного агровиробництва та маркетингу органічної продукції на тему: «Органічне виробництво – перспективи для молоді».

Переможців було оголошено 01 травня 2024 року  під час роботи Студентського Органічного Форуму «Органічне агровиробництво: майбутнє для молоді», що відбувся в Державній установі «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» та Федерації органічного руху України за підтримки Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного  сільського господарства».