Вже стало гарною традицією кафедри туризму СНАУ проводити практичні заняття із різних дисциплін не просто аудиторно, а з відвідуванням організацій і різноманітних закладів пов’язаних із індустрією туризму та відпочинку.

Студенти 2 та 4 курсів спеціальності 242 «Туризм» в межах ОПП «Туризм» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти провели виїзні практичні заняття у Лебединському художньому музеї.

Майбутні фахівці сфери туризму відвідали екскурсію постійною експозицією музею, яка побудована за історико-хронологічним  принципом. У семи експозиційних залах екскурсанти побачили та почули чудові історії про твори живопису, графіки, скульптури, старовинних меблів, кераміки та нумізматики.

Студенти 2 курсу практично закріпили свої знання з ОК «Історико-культурна діяльність в туризмі» за темою: «Культурно-пізнавальний туризм», а от студенти 4 курсу практично засвоїли тему: «Класифікація та ресурси туристських районів Сумської області» із ОК «Туристські ресурси Слобожанщини».

Викладачі кафедри туризму і в подальшому планують організовувати виїзні практичні заняття до організацій та установ туристичного профілю не тільки в м. Суми, а й у популярних туристичних дестинаціях області.