Наші студенти спеціальності 242 «Туризм» Сумського національного аграрного університету разом із викладачами кафедри туризму Факультету агротехнологій та природокористування продовжують практику проведення занять із відвідуванням потенційних туристичних локацій.

Цього разу відбулась екскурсія до Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки. Для студентів була організована ознайомча екскурсія бібліотекою, на якій вони ознайомилися з ресурсами бібліотеки та особливостями діяльності закладу.

Побачили головне книгосховище, яке знаходиться під землею, колекцію рідкісних книг. Почули багато цікавих фактів про будівлю бібліотеки та її оздоблення, про килим-рекордсмен, про гігантську люстру із вірменського кришталю та ще багато чого.

У кінці екскурсії-заняття студенти зробили висновки про те, що цю локацію обов’язково треба включати в екскурсійні маршрути міста не тільки для гостей, але й для містян.