Студенти та магістранти спеціальності 242 «Туризм і рекреація» Сумського національний аграрного університету, факультету агротехнологій та природокористування разом із викладачами кафедри туризму О. В. Коваленком, М. Г. Баштовим та А. Ф. Лавриком провели практичні заняття на туристичних об’єктах міста Суми.

Відвідали пам’ятку архітектури «Садиба Суханових-Сумовських», у якій наразі розміщується Інститут прикладної фізики НАН України, а також Музей історії грошей у Конгрес-центрі СумДУ.

Під час практичних занять «на виробництві» студенти закріпили теоретичні знання із організації та проведення екскурсій на базі історико-культурних об’єктів, та попрактикувались у використанні різних методів опису і презентації об’єктів історії та культури.

Подібні практичні заняття – є невід’ємною частиною навчального процесу за ОПП «Туризм» освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр».