10 вересня 2021 року студенти-екологи ОС «Бакалавр» 3 та 4 курсів (група ЕКО 1901 та ЕКО 1801 відповідно), а також студенти-екологи ОС «Магістр» 1 курсу (ЕКО 2101м) під керівництвом викладачів к.б.н. доц. Баштового М.Г. та к.б.н. доц. Клименко Г.О., відвідали КП «Місьководоканал», де наживо побачили роботу водоочисних споруд міста Суми. Була проведена змістовна екскурсія, відзначені нюанси роботи, проблемні моменти, а також перспективи розвитку. Авдієнко Вікторія Костянтинівна, фахівець який проводив екскурсію, ознайомила нас з новою оснащеною лабораторією, в якій проводяться дослідження активного мулу, показали сучасне обладнання для знезараження води тощо. Студенти отримали багатий матеріал, який буде розглянутий на аудиторних заняттях з позиції вивчення наступних дисциплін: Екологія міських систем, Збалансоване природокористування, Нормування антропогенного навантаження, Охорона навколишнього середовища, Техноекологія.

Ми щиро вдячні колективу КП «Міськводоканал» за змістовну і цікаву екскурсію.