Науково-педагогічними працівниками кафедри садово-паркового та лісового господарства у лютому 2020 року було проведено цикл практичних занять з дисципліни «Луківництво та газони» на базі наукової лабораторії оцінки якості продукції рослинництва і садівництва.
Студенти мали змогу ознайомитися з методикою визначення якості газонних трав за ДСТУ 4138-2002 «Насіння сільськогосподарських культур. Методи визначення якості» та безпосередньо в лабораторних умовах відібрати робочі проби, виділити складники робочої проби за допомогою сит лабораторних СЛП-200. Також, визначали показники схожості та енергії проростання насіння газонних травосумішок. На пророщення насіння заклали у сухо-повітряний охолоджуючий термостат марки ТСО-80 .
На базі наукової лабораторії є хороші можливості не тільки для навчання правильних прийомів і послідовності їх виконання при визначенні якісних показників насіння газонних трав, а й для формування вмінь і навичок студентів щодо дотримання вимог законодавчих актів та держаних стандартів України та правил роботи з лабораторним обладнанням.