6 грудня 2019 року відбувся ІV аграрний форум «Органічне виробництво – повага до себе та своєї землі» за сприяння Сумської обласної державної адміністрації, Сумської торгово-промислової палати та Сумського обласного фонду підтримки підприємництва. Учасники заходу отримали інформацію щодо особливостей запровадження та розвитку органічних технологій вирощування зернових і олійних культур в умовах Сумщини.
З презентаціями та доповідями, присвяченими методам ефективного застосування органічних технологій та визначення якісних показників ґрунтового середовища та рослинницької продукції виступили представники сертифікованих органічних операторів Сумщини та експерти з фітосанітарної лабораторії та Держстандартметрології. Зокрема, Президент ГС «Органічна Україна» Олена Березовська, доцент кафедри землеробства, ґрунтознавства та агрохімії Сумського національного аграрного університету Юрій Міщенко, директор Сумської філії Державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» Віктор Мартиненко, представник компанії «Органік Синтез» Віталій Логов, заступник директора Держстандартметрології Олександр Шовкун, директор ДУ «Сумська обласна фітосанітарна лабораторія» Валерій Бакланов та інші учасники.
Крім насиченої програми, фермери та студенти мали змогу обмінятися практичним досвідом та новинками з органічних технологій вирощування сільськогосподарських культур в Україні за останні роки.