Студенти та викладачі кафедри туризму Сумського національного аграрного університету організували експедиційну подорож до м. Лебедин, що знаходиться поруч із обласним центром.

Студенти 1-3 курсів спеціальності 242 «Туризм» та 242 «Туризм і рекреація» в межах ОПП «Туризм» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та магістранти 1 року навчання відвідали різноманітні пам’ятки Лебединського краю, серед яких: Авіаційний музей під відкритим небом, який знаходиться на місці колишнього ШМАСу (школи молодших авіаційних спеціалістів) по вулиці Сумській міста Лебедин, а також музейний комплекс просто неба «Козацькій меморіал Мазепинцям».

Майбутнім фахівцям сфери туризму провели пізнавальну екскурсію цими пам’ятками засновник музею, директор ТОВ «Крук» Валерій Чалий і завідувач сектору туризму та інформаційної політики Валентина Знаменщикова.

Студенти та магістранти отримали насправді цікаву інформацію під час екскурсій, море вражень і незабутні емоції,  практичні навички щодо проведення екскурсій у музеях під відкритим небом і щиро вдячні організаторам за можливість опанувати нові знання які стануть у нагоді під час роботи у туристичній галузі.

Викладачі кафедри туризму продовжують організовувати та планувати нові виїзні заняття до організацій та установ індустрії туризму та гостинності.